• ThinkLing

  Zestawienie angielskich słów "think(ing)" oraz "linguistic(ally)". Pierwszy człon odróżnia nas od przeciętnej firmy działającej na rynku tłumaczeniowym bądź szkoleniowym nie tylko w nazwie. Podstawą współpracy z klientem jest wytężone i często nieszablonowe myślenie – przy tłumaczeniu pełnego fachowej terminologii dokumentu, skutecznym zarządzaniu pilnym projektem czy prowadzeniu specjalistycznego szkolenia.

  Szybciej, dokładnej, wydajniej, skuteczniej

  Nie jesteśmy jedną z wielu firm w branży, oferującą usługi o podobnym standardzie. Lubimy wyścigi z konkurencją, a jeszcze bardziej ich wygrywanie. Wszystko to z korzyścią dla klienta – zapewniamy szybszy kontakt i tempo działania, większą staranność, szerszy zakres usług i gwarancję zadowolenia z efektów naszej pracy.

  our advertisment

  Aktualności

  08/10/2015

  Od 7 października 2015 r. w Muzeum Wojska Polskiego odbywa się wystawa „Polak, Węgier – bratanki od szabli”, zorganizowana przez Węgiersko-Polską Szkołę Szermierki Szablą. Opisy eksponatów w języku angielskim i węgierskim zostały przygotowane przez biuro ThinkLing.


  28/09/2015

  W ciągu ostatniego miesiąca pracowaliśmy m.in. nad tłumaczeniami na potrzeby nowej, zakrojonej na szeroką skalę kampanii reklamowej linii lotniczych. Efekty naszej pracy będzie można niebawem zobaczyć w telewizji, prasie i na billboardach w całym kraju.


  25/08/2015

  W naszym portfolio klientów najsilniej reprezentowanymi sektorami są prawo, nieruchomości, reklama i farmaceutyka. Tym razem – dzięki niezwykle pochlebnym rekomendacjom ze strony dotychczasowego klienta – zaufał nam znany producent napojów bezalkoholowych.


  07/07/2015

  Teraz działamy pod nową nazwą – ThinkLing Corporate Translation Services. Jakość i tempo działania pozostają na niezrównanie wysokim poziomie. Usprawniliśmy natomiast procesy organizacyjno-administracyjne, aby jeszcze efektywniej współpracować z klientami i tłumaczami.

 • O firmie

  Zgodnie z hasłem "Tap into (y)our potential", umożliwiamy klientom wykorzystanie naszej wiedzy i doświadczenia, a także pomagamy w odkryciu i realizowaniu własnego potencjału.

  JAKOŚĆ

  Gwarancja doskonałej jakości każdego przekładu. Zapewniamy dwa kluczowe elementy – perfekcyjne zastosowanie języka i specjalistyczną wiedzę. Każde tłumaczenie musi zostać wykonane przez specjalistę w danej dziedzinie i przejść 3-stopniowy proces sprawdzania. Korekta stylistyczna jest zawsze wykonywana przez native speakera języka docelowego.


  TEMPO

  Nie ma terminów, którym byśmy nie sprostali. Przekonali się o tym nasi dotychczasowi klienci, których "pożary" wielokrotnie już gasiliśmy. Doskonale rozumiemy, że niemal każde tłumaczenie jest potrzebne "na wczoraj". Natychmiast reagujemy na zgłoszenia i rozpoczynamy pracę od razu po potwierdzeniu zlecenia. To, co inne biura traktują jako tryb pilny, dla nas jest pracą w tempie standardowym.


  DOKŁADNOŚĆ WYCENY I PRACY

  Do ostatecznej wyceny wykorzystujemy zawsze tekst źródłowy (bez względu na format pliku), dzięki czemu klient jeszcze przed zleceniem tłumaczenia zna jego dokładny koszt. Naszą pracę charakteryzuje rzadko spotykana dokładność i dbałość o szczegóły.


  SKUTECZNOŚĆ

  Uczestnictwo w naszych kursach zapewnia długotrwałe efekty dzięki pełnemu zaangażowaniu trenerów, energii, fachowej wiedzy i wykorzystywanym mnemotechnikom. Zapewniamy znaczne poszerzenie zasobu specjalistycznego słownictwa oraz sprawniejsze wykorzystanie umiejętności językowych.


  Główne specjalizacje

  Prawo

  Finanse, inwestycje

  Księgowość, rachunkowość

  Marketing, PR

  Medycyna

  Farmaceutyka

  Nieruchomości

  Inżynieria, budownictwo

 • Klienci

  Niezawodność sprawia, że klienci wracają.

  Na rynku z pewnością są firmy oferujące tańsze usługi. Trudno jednak znaleźć takie, które dorównują nam zaangażowaniem, odpowiedzialnym podejściem, uwagą przykładaną do merytorycznej poprawności, sumiennością i specjalistyczną wiedzą. Szanujemy swoich klientów i w pełni dostosowujemy się do ich oczekiwań, co czyni z nas niezawodnego partnera.

  Our Projects

  Ponad 60000 przetłumaczonych stron

  150
  tłumaczeń konsekutywnych

  120
  tłumaczeń symultanicznych

  Ponad 40
  stałych
  klientów

 • Usługa stand-by

  Stand-by składa się z pakietu usług świadczonych przez 24h/7 dni w tygodniu. Klient ma możliwość korzystania z ekspresowego tłumaczenia dowolnego tekstu i/lub maila oraz szybkich porad telefonicznych.
  Jeden pakiet obejmuje: 5 stron tłumaczenia, tłumaczenie 20 wiadomości e-mail oraz 10 konsultacji telefonicznych (wszystkie usługi wykonywane są w konfiguracji: polski- angielski, angielski- polski).


  Oferta:

  5 stron tłumaczenia  (1800 zzs*)

  1200 PLN

  10 konsultacji telefonicznych

  20 maili (do 1000 zzs*)

  *zzs - znaki ze spacjami

  Główne usługi

  Tłumaczenia ustne

  Zadanie wyłącznie dla najlepszych specjalistów, znających daną branżę równie dobrze, jak pracujący w niej na co dzień eksperci. Konieczna jest umiejętność pełnego skupienia przez długi czas oraz ogromna odporność na stres.


  Tłumaczenia pisemne

  Wymagają natywnej znajomości języka, rozległej wiedzy z danej dziedziny (najlepiej wynikającej z wykształcenia kierunkowego), znajomości specjalistycznej terminologii i olbrzymiej dokładności. Nasze usługi tłumaczeń pisemnych są zdecydowanie bardziej kompleksowe od standardowo oferowanych przez biura tłumaczeń, ponieważ przygotowujemy również listę sugerowanych zmian w tekście źródłowym.


  Szkolenia

  Niebanalne i dopasowane tematycznie do oczekiwań i zainteresowań kursantów. Oparte na podejściu zadaniowym, zmierzającym do realizacji ściśle określonych celów. Przed rozpoczęciem szkolenia wyznaczamy zadania i konsekwentnie je realizujemy, umożliwiając uczestnikom odkrycie i zrealizowanie swojego potencjału.


  Audyt lingwistyczny i konsultacje

  Dla firm: kompleksowa weryfikacja umiejętności językowych pracowników pod kątem wykonywanych obowiązków służbowych, a także opracowanie szczegółowego programu szkoleń i konsultacji w oparciu o wymagania związane ze stanowiskiem i zawodowe cele pracowników.

  Dla osób prywatnych: przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej w języku obcym, konsultacje dla osób planujących podejście do egzaminu na tłumacza przysięgłego, ocena poziomu kursantów planujących zdawanie egzaminów Cambridge, kompleksowa analiza niezbędnych umiejętności maturzystów.

 • Szczegóły dot. usług

  Tłumaczenia pisemne:

  read more

  Tłumaczenia ustne:

  read more

  Specjalistyczne kursy językowe:

  read more

  Zamówienie

  3 proste kroki do uzyskania dokładnej wyceny tłumaczenia, ustalenia terminu wykonania i zlecenia pracy


   1. Klient wysyła tekst do tłumaczenia i określa oczekiwany termin wykonania. Dokumenty można przesłać na biuro@ThinkLing.pl lub poprzez formularz na stronie z naszymi danymi kontaktowymi.

   2. W ciągu maks. 45 minut, ThinkLing przedstawia koszt usługi oraz potwierdza termin.

   3. Klient potwierdza zlecenie.

 • F.A.Q.

  W jaki sposób dokonywana jest wycena tłumaczenia pisemnego?

  Kalkulacja kosztów zlecenia odbywa się według różnych schematów w zależności od kraju. Spotyka się wycenę opartą na liczbie słów, znaków lub linijek tekstu. W Polsce ogólnie przyjętą normą jest obliczanie ceny na podstawie liczby stron obliczeniowych. Jedna taka stron obejmuje 1800 znaków ze spacjami – dotyczy to tłumaczeń zwykłych. W przypadku tłumaczeń uwierzytelnionych (bardzo powszechnie błędnie nazywanych "przysięgłymi"), jedna strona ma 1125 znaków ze spacjami. Dlatego jedna strona fizyczna tekstu może zawierać nawet 3-4 strony obliczeniowe. Wynika to również z faktu, iż tłumacz przysięgły zobowiązany jest opisać szczegółowo wszelkie pieczątki, logotypy, podpisy, itp. znajdujące się w dokumencie.

  Wbrew opiniom przedstawianym klientom przez wiele biur tłumaczeń, można z góry dokładnie wycenić tłumaczenie pliku przesłanego w nieedytowalnej formie – doświadczony tłumacz lub kierownik projektu nie będzie miał z tym większego problemu.


  Jak zlecić tłumaczenie pisemne?

  Pliki do tłumaczenia można przesłać na nasz adres e-mail (info@ThinkLing.pl) lub poprzez znajdujący się na stronie formularz kontaktowy. W ciągu 45 minut przedstawiamy wycenę i potwierdzamy możliwość oddania tłumaczenia we wskazanym terminie lub – jeżeli klient nie określił oczekiwanego terminu wykonania – proponujemy 2-3 daty do wyboru w zależności od trybu pracy. Do tego momentu korespondencja ma charakter niezobowiązujący. Jeżeli klient prześle informację o akceptacji kosztów i potwierdzeniu zlecenia, zostaje ono uznane za formalnie przekazane i zaczynamy pracę.


  W jaki sposób dokonywana jest wycena tłumaczenia ustnego?

  Kalkulacja kosztów zlecenia odbywa się według stawek przedstawionych w zakładce "prices". Dotyczą one każdej rozpoczętej godziny tłumaczenia. W zależności od lokalizacji, konieczności odbycia podróży czy spędzenia na miejscu wykonywania zadania dodatkowych godzin, określamy indywidualną stawkę dla każdego zlecenia. Możliwości jest bardzo wiele i dlatego tłumaczenia ustne zawsze wyceniamy indywidualnie.

  Często klienci nie wiedzą, który rodzaj tłumaczenia ustnego będzie w ich przypadku najlepszym rozwiązaniem. Zbieramy szczegółowe informacji na temat wydarzenia, miejsca, liczby uczestników i zaplecza technicznego – na ich podstawie udzielamy profesjonalnej porady.


  Kto wykonuje tłumaczenia?

  Przygotowanie profesjonalnego przekładu jest bardzo trudnym, choć często lekceważonym zadaniem. Wymaga skutecznej integracji dwóch podstawowych elementów – doskonałej znajomości dwóch języków (źródłowego i docelowego) oraz rozległej wiedzy z zakresu, którego dane zlecenie dotyczy. Aby zapewnić nieskazitelną jakość tłumaczeń, konieczna jest współpraca z osobami odznaczającymi się natywną znajomością dwóch języków oraz posiadającymi specjalistyczną wiedzę przynajmniej w jednej branży spośród tych, które obsługujemy.


  Jak w skrócie wygląda współpraca z firmami w zakresie szkoleń językowych?

  Współpracę zaczynamy od przeprowadzenia efektywnego audytu językowego (bez konieczności marnowania przez klientów czasu na rozwiązywanie długich testów) oraz dokładnego poznania potrzeb i oczekiwań przyszłych kursantów. Uzupełniamy je informacjami otrzymanymi od działu HR i kierowników działów, aby zaproponować podział na grupy zgodnie z poziomem zaawansowania i profilem. Dla każdego wyznaczamy cel oraz termin jego realizacji, co zapewnia motywację oraz wiarygodny wskaźnik postępów lingwistycznych. Na koniec każdego modułu kursowego organizujemy testy sprawdzające realizację założonych celów.


  Czy są również organizowane kursy dla osób prywatnych?

  Tak i zawsze są to kursy specjalistyczne, skierowane do określonej grupy zawodowej. Informacje o nich pojawiają się w zakładce AKTUALNOŚCI.

  Help center

  Pomoc w każdej sytuacji

  Stałym klientom służymy błyskawiczną pomocą, kiedykolwiek jej potrzebują. Usługa obejmuje szybkie konsultacje językowe, przygotowanie potrzebnego w ciągu kliku minut krótkiego tekstu (np. e-maila), prowadzenie rozmów telefonicznych, wydanie opinii i wiele innych zadań.

 • Dane firmy

  ThinkLing Corporate Translation Services

  ul. Grzybowska 87
  00-844 Warszawa
  tel.(22) 415 65 81
  E-mail: biuro@thinkling.pl

  Formularz kontaktowy

 • Privacy Policy

  Duis pulvinar. Vestibulum vel pede at sapien sodales mattis. Quisque pretium, lacus nec iaculis vehicula, arcu libero consectetuer massa, auctor aliquet mauris ligula id ipsum. Vestibulum pede. Maecenas sit amet augue.

  Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna. Ipsum dolor sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip. ex ea commodo consequat consectetuer adipiscing elit. Nunc suscipit. Suspendisse enim arcu, convallis non, cursus sed, dignissim et, est. Aenean semper aliquet libero. In ante velit, cursus ut, ultrices vitae, tempor ut, risus. Duis pulvinar. Vestibulum vel pede at sapien sodales mattis. Quisque pretium, lacus nec iaculis vehicula, arcu libero consectetuer massa, auctor aliquet mauris ligula id ipsum. Vestibulum pede. Maecenas sit amet augue. Sed blandit lectus eget lectus. Mauris justo. Curabitur nibh lectus, dapibus id, tempor eu, tempor non, erat. Proin pede eros, pharetra ut, viverra sed, egestas nec, mauris.

  Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna. Ipsum dolor sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip. ex ea commodo consequat consectetuer adipiscing elit. Nunc suscipit. Suspendisse enim arcu, convallis non, cursus sed, dignissim et, est. Aenean semper aliquet libero. In ante velit, cursus ut, ultrices vitae, tempor ut, risus. Duis pulvinar. Vestibulum vel pede at sapien sodales mattis. Quisque pretium, lacus nec iaculis vehicula, arcu libero consectetuer massa, auctor aliquet mauris ligula id ipsum. Vestibulum pede. Maecenas sit amet augue. Sed blandit lectus eget lectus. Mauris justo. Curabitur nibh lectus, dapibus id, tempor eu, tempor non, erat. Proin pede eros, pharetra ut, viverra sed, egestas nec, mauris.

  Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna. Ipsum dolor sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip. ex ea commodo consequat consectetuer adipiscing elit. Nunc suscipit. Suspendisse enim arcu, convallis non, cursus sed, dignissim et, est. Aenean semper aliquet libero. In ante velit, cursus ut, ultrices vitae, tempor ut, risus. Duis pulvinar. Vestibulum vel pede at sapien sodales mattis. Quisque pretium, lacus nec iaculis vehicula, arcu libero consectetuer massa, auctor aliquet mauris ligula id ipsum. Vestibulum pede. Maecenas sit amet augue. Sed blandit lectus eget lectus. Mauris justo. Curabitur nibh lectus, dapibus id, tempor eu, tempor non, erat. Proin pede eros, pharetra ut, viverra sed, egestas nec, mauris.

  Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna. Ipsum dolor sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip. ex ea commodo consequat consectetuer adipiscing elit. Nunc suscipit. Suspendisse enim arcu, convallis non, cursus sed, dignissim et, est. Aenean semper aliquet libero. In ante velit, cursus ut, ultrices vitae, tempor ut, risus. Duis pulvinar. Vestibulum vel pede at sapien sodales mattis. Quisque pretium, lacus nec iaculis vehicula, arcu libero consectetuer massa, auctor aliquet mauris ligula id ipsum. Vestibulum pede. Maecenas sit amet augue. Sed blandit lectus eget lectus. Mauris justo. Curabitur nibh lectus, dapibus id, tempor eu, tempor non, erat. Proin pede eros, pharetra ut, viverra sed, egestas nec, mauris.

  Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna. Ipsum dolor sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip. ex ea commodo consequat consectetuer adipiscing elit. Nunc suscipit. Suspendisse enim arcu, convallis non, cursus sed, dignissim et, est. Aenean semper aliquet libero. In ante velit, cursus ut, ultrices vitae, tempor ut, risus. Duis pulvinar. Vestibulum vel pede at sapien sodales mattis. Quisque pretium, lacus nec iaculis vehicula, arcu libero consectetuer massa, auctor aliquet mauris ligula id ipsum. Vestibulum pede. Maecenas sit amet augue. Sed blandit lectus eget lectus. Mauris justo. Curabitur nibh lectus, dapibus id, tempor eu, tempor non, erat. Proin pede eros, pharetra ut, viverra sed, egestas nec, mauris.

 • Tłumaczenia pisemne

  JĘZYKI
  Wykonujemy tłumaczenia w zakresie wszystkich języków europejskich (m.in. islandzki, duński, fiński, estoński, łotewski, grecki, węgierski) oraz najpowszechniejszych języków azjatyckich.

  TRYBY REALIZACJI
  Usługi tłumaczeń pisemnych świadczymy w dwóch trybach: zwykłym oraz pilnym. Warto podkreślić nasze bardzo szybkie tempo pracy. W przeciwieństwie do konkurencji, nie twierdzimy na przykład, że standardem jest tłumaczenie zaledwie 5-6 stron dziennie.

  Zasady ustalania trybu:

  ZWYKŁY

  - zlecenie na rano następnego dnia roboczego, przekazane do godz. 14:00 - maks. 8 stron obliczeniowych; - zlecenie na popołudnie (od 13:00) następnego dnia roboczego, przekazane do godz. 18:00 - maks. 8 stron obliczeniowych; - zlecenie, na którego wykonanie mamy 24 godziny - maks. 12 stron obliczeniowych; - wszelkie większe zlecenia, przy których biuro ma 24 godziny na tłumaczenie każdych 12 stron obliczeniowych.

  PILNY

  - zlecenia wymagające realizacji tego samego dnia; - zlecenia wymagające pracy weekendowej; - wszelkie większe zlecenia, w których biuro ma 24 godziny na tłumaczenie każdych 13 lub większej liczby stron obliczeniowych.

  Warto podkreślić, że za tryb pilny doliczamy dopłatę w wysokości 50% stawki bazowej. Jest to oferta bardzo korzystna dla klienta, ponieważ standardem rynkowym jest naliczanie 100% dopłaty.

  TŁUMACZENIA SPECJALISTYCZNE
  Co istotne, nie naliczamy dopłat przy tłumaczeniach tzw. "specjalistycznych". Wiemy, że w tej branży praktycznie każde zlecenie wymaga specjalistycznej wiedzy z określonej dziedziny, a zatem nie ma powodu do podnoszenia ceny. Stawka bazowa pokrywa wszelkie niezbędne kwalifikacje tłumaczy.

  WYCENA
  Wyceny zlecenia dokonujemy na podstawie tekstu źródłowego (bez względu na format pliku), dzięki czemu klient od początku zna dokładny koszt tłumaczenia. Jest to podejście rzadko spotykane na rynku wśród konkurentów, którzy – szczególnie przy tłumaczeniach uwierzytelnionych lub nieedytowalnych plikach źródłowych – zasłaniają się brakiem możliwości dokładnego ustalenia liczby stron tłumaczeniowych.

  TŁUMACZENIA UWIERZYTELNIONE
  Realizujemy zlecenia wykonywania tłumaczeń zwykłych oraz uwierzytelnionych (powszechnie określanych jako "przysięgłe"). W przypadku tych drugich, informujemy klientów o wszelkich wymaganiach wynikających z Ustawy z dnia 25 listopada 2004 r. o zawodzie tłumacza przysięgłego, a także Kodeksu tłumacza przysięgłego.

  Uwaga: W Polsce nie ma zaprzysiężonych tłumaczy języka estońskiego, islandzkiego, farerskiego i maltańskiego. Z tym problemem można sobie jednak odpowiednio poradzić. Szczegółowych informacji udzielamy wyłącznie naszym klientom.

  TŁUMACZENIA POMIĘDZY DWOMA JĘZYKAMI OBCYMI
  Prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów.

 • Tłumaczenia ustne

  Tłumaczenie konsekutywne – tłumacz znajduje się obok mówcy, słucha jego wypowiedzi i po jej zakończeniu odtwarza ją w całości w języku docelowym, z reguły korzystając z notatek sporządzanych w trakcie przemówienia.

  Tłumaczenie symultaniczne – tłumaczenie symultaniczne odbywa się w dźwiękoszczelnej kabinie. Mówca na sali mówi do mikrofonu; tłumacz słucha przemówienia przez słuchawki i niemal równocześnie tłumaczy je przez swój mikrofon.

  Tłumaczenie liaison – tłumacz znajduje się obok mówcy, słucha jego wypowiedzi, która zwykle zawiera maksymalnie kilka zdań i po jej zakończeniu odtwarza fragment w języku docelowym.

  Tłumaczenie a vista – tłumacz otrzymuje tekst pisany, który tłumaczy ustnie na język docelowy.

  Tłumaczenie szeptane – tłumacz znajduje się obok słuchacza (lub grupy słuchaczy) i ściszonym głosem przekłada na bieżąco wypowiedź prelegenta.

 • Specjalistyczne kursy językowe

  Poniżej zamieszczamy przykładowe opisy oferowanych kursów. Wszelkie szkolenia dla firm organizujemy po przeprowadzeniu – przy współpracy z działem HR – szczegółowej analizy potrzeb kursantów w związku z ich stanowiskiem i zakresem obowiązków.

  Informacje o organizowanych szkoleniach dla osób prywatnych pojawiają się regularnie w dziale AKTUALNOŚCI na stronie O NAS.

  Przykładowe kursy:


  FINANCIAL ENGLISH

  Cel: poznanie specjalistycznego słownictwa, efektywna komunikacja biznesowa - ustna i pisemna.
  Dodatkowe informacje: Kurs intensywny, mający na celu zapoznanie uczestników ze specjalistycznym słownictwem z m.in. następujących obszarów: prawo spółek handlowych, dokumenty założycielskie, rodzaje spółek, księgowość, rachunkowość, sprawozdania finansowe, bankowość, podatki, corporate finance, rynek kapitałowy, instrumenty finansowe.
  Czas trwania: wariant I: 10 weekendów; wariant II: 2 weekendy.
  Częstotliwość: wariant I: sobota - 4 godz.; wariant II: sobota i niedziela, po 8 godz.
  Częstotliwość: 2 x 90min/tydzień.
  Maksymalna liczba osób w grupie: 12.
  Cena: wariant I: 750 PLN; wariant II: 630 PLN.


  KONWERSACJE – INDYWIDUALNE

  Cel: mini-komunikacja, sprawny small-talk, przełamanie bariery językowej, zmniejszenie liczby popełnianych błędów, używanie nowych zwrotów w komunikacji nieformalnej.
  Dodatkowe informacje: W trakcie zajęć omawiane są tematy o bardzo szerokim zakresie, dostosowane do zainteresowań oraz profilu zawodowego kursanta. Lektor zapisuje nowe słowa, zwroty oraz błędy popełniane przez kursanta. Na podstawie sporządzonej listy, powstaje plik lekcyjny z materiałem do powtórzenia, który kursant otrzymuje drogą e-mailową w ciągu 12 godzin od zakończenia zajęć. Oprócz usprawnienia komunikacji, celem zajęć jest poznanie i umiejętność
  praktycznego wykorzystania przynajmniej 600 nowych słów/zwrotów po 15 tygodniach spotkań.
  Lektor i kursant utrzymują również regularny kontakt e-mailowy w języku obcym.
  Czas trwania: 15 tygodni [30 spotkań].
  Częstotliwość: 2 x 60min/tydzień.
  Cena: 2250 PLN.


  ILEC (INTERNATIONAL LEGAL ENGLISH CERTIFICATE)

  Cel: przygotowanie do egzaminu ILEC poprzez rozwijanie niezbędnych w tym celu kompetencji językowych: znajomości specjalistycznego słownictwa, pisania i rozumienia tekstu czytanego.
  Dodatkowe informacje: Zajęcia trwają 6 lub 12 miesięcy, w zależności od poziomu słuchaczy.
  Wymagany okres przygotowania zostaje określony przed rozpoczęciem kursu. Każdy kursant otrzymuje także informację, and którymi obszarami znajomości języka będzie musiał najmocniej pracować. Elementem kursu są również testy próbne, które lektor omawia indywidualnie z każdym słuchaczem.
  Czas trwania: 6 miesięcy [40 spotkań] lub 12 miesięcy [80 spotkań].
  Częstotliwość: 2 x 90min/tydzień.
  Maksymalna liczba osób w grupie: 6.
  Cena: 1750 lub 3350 PLN.